بردمان مقابل پارس جنوبی را به مردم قائم‌شهر تقدیم می‌کنم

چالوس نیوز / سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: از بازيكنان تيمم ممنون هستم و به آنها افتخار می‌کنم و اين برد مقابل جنوبی جم را به مردم قائم‌شهر تقديم می‌کنم چراکه لياقت آنها خيلی بالا است.

 مهدی پاشازاده جمعه‌شب بعد از برتری تیمش مقابل پارس جنوبی جم در نشست خبری با بیان اینکه قبل از هر چیز از تماشاگران خوب جم که یک‌صدا تیم خود را تشویق کردند تشکر می‌کنم، اظهار کرد: جای طرفداران ما هم خالی بود و ای کاش راه نزدیک بود که آنها هم به ورزشگاه می‌آمدند.

وی افزود: ما امروز هم خوب حمله و دفاع کردیم و موقعیت‌های بیشتری هم داشتیم و با وجود اینکه پارس صدرنشین جدول بود ولی ما آنها را متوقف کردیم و به هدفمان هم رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: از بازیکنان تیمم ممنون هستم و به آنها افتخار می‌کنم و این برد را به مردم قائم‌شهر تقدیم می‌کنم چراکه لیاقت آنها خیلی بالا است.

پاشازاده در پایان خبر استعفای خود را تکذیب کرد و گفت: من استعفایی ندادم و این شایعه را تأیید نمی‌کنم.

به گزارش فارس، تیم فوتبال نساجی مازندران توانست با نتیجه 4 بر 3 در ضربات پنالتی از سد تیم پارس جنوبی جم عبور کند و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی راه یابد.

بدین ترتیب پارس جنوبی جم بعد از سپاهان، پدیده، سایپا و ذوب‌آهن پنجمین تیم لیگ برتری لقب گرفت که از جام حذفی کنار رفت.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران