لزوم توجه ویژه به اثربخشی فعالیت‌های فرهنگی

چالوس نیوز - مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: فعالیت‌های فرهنگی و اثربخشی آن باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سیدعلی قاسمی بعد از ظهر امروز در آیین اختتامیه طرح اوقات فراغت ویژه دختران هسته‌های فرهنگی در اردوگاه دانش‌آموزی مشهد مقدس با عرض تبریک بمناسبت دهه ولایت و امامت عید سعید غدیر اظهار کرد: گاهی اثربخشی در فعالیت‌های فرهنگی مورد غفلت قرار می‌گیرد و باید در همه رفتارهای فرهنگی و فعالیتهای فرهنگی به موضوع اثربخشی توجه ویژه داشت.

وی با تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران و برگزارکنندگان طرح‌های اوقات فراغت ویژه هسته‌های فرهنگی جوان و بوستان معرفت افزود: سیره نبی مکرم اسلام(ص) و اهل بیت(ع) باید به عنوان یک الگو برای رفتارهای اسلامی و اخلاق اسلامی الگوگیری شود و همه رفتارهای فرهنگی ما باید متناسب با فرهنگ دینی و اسلامی ما باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ولایت فقیه را در امتداد و در مسیر غدیر و حرکت انبیاء دانست و تصریح کرد: عید ولایت و عید غدیر عید بزرگ شیعیان است و باید پیام‌های این عید بزرگ در جامعه اسلامی تبیین و بازگو شود.

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان عید غدیر را روز اعلان ولایت امیرمومنان علی(ع) دانست و خاطرنشان کرد: سیره امیرمومنان علی(ع) و تاریخ زندگی حضرت امیر(ع) و نبی مکرم اسلام(ص) باید مورد مطالعه قرار گیرد و در رفتارهای فرهنگی و فعالیت‌های فرهنگی با تاسی از این بزرگواران اثرگذار و اثربخش باشیم.

قاسمی زیارت آقا علی بن موسی الرضا(ع) را توفیق بزرگی دانست که در ماه ذی الحجه نصیب دانش‌آموزان هسته‌های فرهنگی شده است بیان کرد: به فرموده بزرگان دین زیارت امام رئوف حج فقراست و در این ماه باید از فضای معنوی حرم بیشترین بهره را برد.

وی با اشاره به اینکه بهترین راه برای هدایت جامعه اسلامی تمسک و توسل به آیات قرآن کریم و اهل بیت(ع) دانست و گفت: باید در فعالیت‌های فرهنگی صبر و حوصله داشت و برخی فعالیت‌های فرهنگی نیازمند وقت و زمان بیشتری است که در این مسئله هم باید دقت ویژه‌ای داشت.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران