4 هزار و 351 نفر از غرق شدن در دریای مازندران نجات یافتند

چالوس نیوز - رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران با اشاره به افزایش تعداد نجات‌یافتگان از غرق‌شدگی در دریا، گفت: همچنین 4 هزار و 351 نفر نیز طی این مدت از خطر غرق‌شدگی نجات یافتند که از این تعداد 260 نفر به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان منتقل شدند.

نقی کریمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: تعداد غرقی در دریای مازندران به 57 تن رسید.

وی بیان کرد: روز گذشته نوجوان 14 ساله به نام علی راه چمنی ساکن مینودشت در منطقه غیرقابل پوشش حدفاصل عزت‌آباد و  خانه دریا در شهرستان محمودآباد سرخ‌رود غرق شده است.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران با اشاره به افزایش تعداد نجات‌یافتگان از غرق‌شدگی در دریا، اضافه کرد: همچنین 4 هزار و 351 نفر نیز طی این مدت از خطر غرق‌شدگی نجات یافتند که از این تعداد 260 نفر به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان منتقل شدند.

کریمیان با تأکید بر پرهیز از شنا هنگام شب و همچنین شنا در مناطق دنج و حادثه‌خیز، خاطرنشان کرد: همچنین هنگام شنا استفاده از وسایل بادی مانند جلیقه و تیوپ ممنوع است.

وی در پایان گفت: افراد به توصیه‌ها و هشدارهای ناجیان غریق توجه کنند؛ چرا که در این زمینه از آموزش‌های لازم برخوردار شدند.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران