ایران و چشم انداز ارتقا جایگاه منطقه ای

چالوس نیوز -  دستیابی به جایگاه قدرت نخست و بلامنازع منطقه به رغم دشواری های پیش رو، کارشکنی های خارجی و برخی مانع تراشی های داخلی هدفی است که در صورت مدیریت مقدورات موجود و بهره گیری از پشتوانه های ملی در دهه پیش رو محقق خواهد شد.

لغتنامه را ببینید!

چالوس نیوز / در فروردین ماه امسال، برخی سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی بریده‌ای از یک سخنرانی خانم شرمن مذاکره کننده ارشد سابق امریکا را پوشش دادند و با استناد به آن سخنان، مدعی شدند که تیم ایرانی به معنای کلمه انگلیسی «lift» آگاهی نداشته و در حالی ...

آغاز گام های دشوار

چالوس نیوز / روابط تهران- ریاض راهی جز ترمیم ندارد. همسایه‌ها واقعیت‌های غیر قابل تغییرند و فارغ از آن زیستن در یک جغرافیا اجبارهایی را تحمیل می‌کند که چاره‌ای جز پذیرش آنها و کنار گذاشتن کینه‌ورزی‌ها باقی نمی‌گذارد.

بیکاری درد بی درمان نیست !

چالوس نیوز / بهزاد انگورج / کاهش نرخ بیکاری علاوه بر اراده ملی به تغییر رویکرد دولت نیاز دارد.

عجله فرماندار نوشهر برای تایید صحت انتخابات شورای اسلامی شهر نوشهر چیست؟

چالوس نیوز / ساسان شیخی ، روزنامه نگار بعد از برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر نوشهر  بسیاری از نازمزدهای این دوره از انتخابات بر روند شمارش آرا و برگزاری انتخابات از سوی هیات اجرایی بر انتخابات اعتراض داشتند که هیات اجرایی هیچکدام از اعتراض ها...

بایدها و نبایدهای دولت در مقابل هجمه بی امان مخالفان

چالوس نیوز : دولت یازدهم در حالی آخرین هفته های عمر خود را سپری می کند و رییس جمهوری در تدارک تشکیل دولت دوازدهم است که مخالفان بر حجم هجمه ها و تخریب های خود علیه آن افزوده اند.

شمالی ها ندای دوباره روحانی را به سراسر ایران اتصال می دهند

نه شمالی ها به خالیبافی

همچون 92 ، ساعت 7 عصر 27 اردیبهشت96
شمالی ها ندای دوباره روحانی را به سراسر ایران اتصال می دهند

تاثیرگذاری رسانه های مازندران در انتخابات

چالوس نیوز / ساسان شیخی /  انتخابات یکی از ارکان مهم و اساسی در شکل گیری نظام های سیاسی در کشورهای مختلف بوده که در نظام جمهوری اسلامی ایران نیز انتخابات مختلفی برای نقش مردم در سرنوشت کشور پیش بینی شده است.

از خودمان مینویسیم تا به کسی بر نخورد

چالوس نیوز : از خودمان می نویسیم تا به کسی بر نخورد ‼️به همان دلایل که ورود روزنامه نگاران، منتقدین و خبرنگاران به عرصه انتخاباتی سم و مضر است به دلایل فراوان دیگر صحن شورا نميتواند فرش قرمزی برای هنرمندان و بازیگران سینمایی و صحنه ای باشد و یا ...

شطرنج سياست با قواعد کشتی

چالوس نیوز : هر بازی برای خود قواعد و سازوکاری دارد. چه اتفاقی می افتد وقتی که در بازی فوتبال ، مهاجم حریف با فن " موروتو سویناگه " از مدافع تیم مقابل عبور کند؟ یا یک دونده با پشت پا زدن به رقیبان، به خط پایان برسد؟

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران