آغاز فصل بارندگی و مشکلات لغو پروازها در فرودگاه نوشهر

چالوس نیوز- فرودگاه نوشهر به علت واقع شدن در یکی از شهرهای گردشگرپذیرغرب مازندران جزو پرترافیک ترین فرودگاه های کشوراست ولی همه ساله با آغاز فصل بارندگی با مشکلاتی مانند تاخیر و یا لغو پروازها مواجه و سبب نگرانی و نارضایتی بیشتر مسافران می شود .

مداحی با موسیقی رپ قرابتی با آیین های عاشورایی ندارد

چالوس نیوز - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، مداحی به شیوه موسیقی رپ و راک را خطرناک برشمرد و گفت: این شیوه قرابتی با عاشورا و آیین های آن ندارد.

رشد 25 درصدی حضور زنان در شوراهای اسلامی مازندران

چالوس نیوز - مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت که با نگاه اعتدالی دولت تدبیر و امید ، حضور زنان در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای این استان 25 درصد از دوره چهارم بیشتر شده است .

تعاونی های مازندران ۷۶ میلیون دلار کالا صادر کرده اند

چالوس نیوز - مدیرکل تعاون مازندران گفت: تعاونی های استان در چهارسال اخیر بیش از ۷۶ میلیون دلار محصولات تولیدی صادر کرده اند.

۵۵۰ میلیاردتومان اعتبار به کارگاههای غیر فعال مازندران تخصیص یافت

چالوس نیوز - معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از اختصاص ۵۵۰میلیارد تومان وام و تسهیلات به کارگاهها و واحدهای نیمه فعال استان مازندران در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد.

گزینه خاصی برای تصدی استانداری مازندران معرفی نشد

چالوس نیوز - سخنگوی مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: نشست مجمع نمایندگان مازندران بدون معرفی و پیشنهاد گزینه خاصی برای تصدی استانداری مازندران پایان یافت.

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران