«حصر» و اظهار نظرهای خلاف قاعده

چالوس نیوز - اظهار نظرهای متفاوت برخی مسوولان و چهره های سیاسی در روزهای اخیر به ویژه در باره حصر، بازتاب گسترده ای در فضای رسانه ای و افکار عمومی کشور داشت، سخنانی که نه تنها مفید به فایده نبوده است بلکه به مخدوش کردن اذهان جامعه درباره چنین مو...

حساب و کتاب میراث احمدی‌نژاد در آمریکای لاتین

چالوس نیوز - هم‌زمان با روز رفراندوم قانون اساسی در ونزوئلا گزارشی از تکلیف پروژه‌های سرمایه‌گذاری و مشارکت ایران در این کشور منتشر کردیم که بر مبنای اطلاعات منابع آگاه و البته شرکت‌های فعال در آن کشور تهیه شد.

واکنش تهمینه میلانی به «شهرزاد»

چالوس نیوز - یازدهمین شماره هفته‌نامه اینترنتی «شهرزاد» با یادداشتی از تهمینه میلانی درباره سریال شهرزاد آغاز می‌شود.

فرزندان هاشمی این روزها چه می‌کنند؟

چالوس نیوز - وقتی اکبر هاشمی رفسنجانی در آن غروب دلگیر زمستانی در استخر کوشک عمرش به پایان رسید شاید یکی از مهمترین نکاتی که در مورد آن بحث می شد سرنوشت فرزندان آیت الله بود؛ دختران و پسرانی که بسیار بیشتر از فرزندان سایر مسئولان هم رسانه‌ای بود...

۱۸۵ نانوایی متخلف در مازندران شناسایی شده است

چالوس نیوز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه مرداد ماه سالجاری بیش از چهار میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد گفت: همچنین ۱۸۵ نانوایی متخلف نیز شناسایی شده است.

آمادگی کامل برای رفع آسیب های اجتماعی طی برنامه ششم

چالوس نیوز / رئیس سازمان بهزیستی گفت: آمادگی داریم تا در اجرای برنامه ششم توسعه معضلی به نام آسیب‌های اجتماعی را از پیش روی جامعه برداریم.

بدهی یک میلیارد تومانی نساجی به شرکت‌های صنعتی

چالوس نیوز / مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اینکه نساجی بیش از یک میلیارد تومان به شهرک‌های صنعتی بدهی دارد، گفت: مساعدت همه‌جانبه برای اخذ بدهی انجام شد.

درسهای هند برای آمریکا درباره روابط با ایران

چالوس نیوز : یک پایگاه خبری هندی در مطلبی به بررسی مواردی پرداخت که به گفته آن درسهای هند به آمریکا در برقراری ارتباط بهتر با ایران می تواند محسوب شود.

سوت قطار در سکون دشت های سبز و جنگل های هیرکانی

چالوس نیوز : ریل ها همچون نردبانی دشت های سرسبز را با سفر به طولانی ترین تونل خاورمیانه در سوادکوه وارتفاعات بالادست مازندران پیوند می دهد و روزهای خوشی را برای گردشگری ریلی در نوروز رقم زده اند.

کاربری نوروزی کاخ چایخوران

چالوس نیوز - با تبدیل کاخ چای خوران با تزئینات زیبای گچ بری و معماری بی نظیر به کافی شاپ، تغییر کاربری نوین بناهای میراثی در مازندران کلید خورد.

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران