غرق یک جوان کرجی در سواحل دریای نوشهر

چالوس نیوز - یک جوان کرجی عصر روز چهارشنبه به هنگام شنا در خارج از طرح سالم سازی دریا در نوشهر غرق شد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس مازندران ، این جوان که برای شنا در دریا در منطقه ساحلی ' دزدک ' شهرستان نوشهر به دریا رفته بود، غرق شد.
بر اساس این گزارش ، نیروهای انتظامی و امدادی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند و در بررسی های اولیه مشخص شد که این جوان اهل کرج بود .
ماه گذشته نیز سه خانم به هنگام شنا در سواحل ویلاهای شخصی در منطقه مزگاه شهرستان نوشهر غرق شده بودند.
در محدوده ساحل حدود 60 کیلومتری دریای خزر در نوشهر حدود 40 نقطه حادثه خیز وجود دارد و دستکم 80 ناجی غریق و 25 نجاتگر در 2 نوبت به مسافران و گردشگرانی که برای شنا و تفریحات آبی وارد دریا می شوند ، خدمات ارائه می کنند.
با وجود هشدارهای مختلف مسئولان و کارشناسان نجات غریق ، تعداد زیادی از مسافران و گردشگران سواحل محدوده ویلاهای شخصی و مجتمع های تفریحی منطقه را برای شنا انتخاب می کنند که احتمال غرق شدن انان نیز وجود دارد.
طرح سالمسازی دریا در مازندران امسال از ابتدای خرداد ماه آغاز شد و تا پایان شهریور ادامه دارد.
طبق آمارهای منابع رسمی و نتایج نظر سنجی ها ، حدود 85 درصد مسافران و گردشگرانی که به مازندران می آیند ، هدف اولشان شنا یا بیتوته در سواحل دریای خزر است.
مازندران 338 کیلومتر از ساحل حدود 900 کیلومتری دریای خزر را در اختیار دارد. حدود 142 کیلومتر از این سواحل حوزه آب های ساحلی شهرهای نور ، نوشهر ، چالوس ، عباس آباد ، نشتارود ، تنکابن و رامسر است .

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران