اراده مقامات ایران و ترکیه توسعه روابط دوجانبه است

چالوس نیوز - رئیسان جمهوری اسلامی ایران و ترکیه، با تاکید بر اراده دو کشور بر توسعه و تعمیق همکاری های مشترک در همه حوزه ها، تاکید کردند که در مسیر این روابط هیچ مانعی وجود ندارد.

رئیس جمهوری ایران در این دیدارتصریح کرد: تسهیل تبادلات بانکی پایه مهمی در گسترش روابط و همکاری های دو کشور برای رسیدن به هدف 30 میلیارد تجارت سالیانه است.
حسن روحانی و اردوغان ضمن تاکید بر کمک رسانی به مردم میانمار اعلام کردندکه هرگونه تغییر در جغرافیا و مرزها، به معنی شروع تنشهای بزرگ و به ضرر ملتهای منطقه خواهد بود.
دکتر روحانی با اشاره به اینکه کمک های انساندوستانه ایران بزودی برای مسلمانان آسیب دیده میانمار ارسال می شود خاطر نشان شد: توقف سریع خشونتها و جنایت علیه مسلمانان روهینگیا و رسیدگی فوری به وضعیت آسیب دیدگان و پناهندگان باید هدف جمعی سران کشورهای اسلامی باشد.
اردوغان با بیان اینکه مبارزه مشترک دو کشور با تروریسم در ثبات منطقه بسیار تاثیرگذار است،افزود: باید به مسئولان میانمار برای توقف فوری خشونت ها هشدار جدی دهیم.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران