هیچ بحرانی نیست که با دیپلماسی قابل حل نباشد

چالوس نیوز /  تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه ایران با اشاره به شرایط منطقه ، در حساب توئیتری خود نوشت: هیچ بحرانی نیست که با دیپلماسی قابل حل نباشد.

چالش اصلی امروز شبکه‌های اجتماعی تولیدمحتوای بدون‌شناسنامه و جعلی است

چالوس نیوز-مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) با بیان اینکه ضعف در تولید اطلاعات و محتوای درست و مستند امروز یکی از بحران‌های شبکه‌های اجتماعی است تاکید کرد که باید اجازه دهیم فرآیند تولید محتوای باشناسنامه و منبع موثق در فضای مجازی ایجاد شو...

اراده دولت بر اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی

چالوس نیوز – معاون اول رییس جمهوری بر لزوم بازنگری در نحوه و ساز و کارهای گزارش گیری و نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم تاکید کرد و گفت: اراده دولت و ستاد بر اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی ا...

ثبت نام پذیرفته دانشگاه آزاد از ۲۱ شهریور

چالوس نیوز - ثبت نام پذیرفته شدگان دوره‌های کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۱ شهریورماه آغاز می‌شود.

اجلاس آستانه برای پیشرفت کشورها با اهمیت است

چالوس نیوز- رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: در موضوع علم و فناوری، اولین اجلاس سران کشورهای اسلامی در قزاقستان برگزار شد که برای پیشرفت کشورها و قدرت کشورهای اسلامی و حل معضلات دنیای اسلام حائز اهمیت است.

در حوزه بهداشت و درمان، در انجام وظایف، کوتاهی نمی کنیم

چالوس نیوز - وزیر بهداشت گفت: در حوزه بهداشت و درمان هرکاری از دستمان بربیاید، کوتاهی نمی کنیم و در دولت دوازدهم با همکاری سایر ارگانها و نهادها، بیش از دوره قبل انجام وظیفه خواهیم کرد.

اراده مقامات ایران و ترکیه توسعه روابط دوجانبه است

چالوس نیوز - رئیسان جمهوری اسلامی ایران و ترکیه، با تاکید بر اراده دو کشور بر توسعه و تعمیق همکاری های مشترک در همه حوزه ها، تاکید کردند که در مسیر این روابط هیچ مانعی وجود ندارد.

بازی مرگبار «نهنگ آبی» و آن شیری که آدم می‌خورد!

چالوس نیوز - ماجرای چالش نهنگ آبی که این روزها در دنیا قربانیان زیادی گرفته و سروصدایی در رسانه‌ها به پا کرده، شیری است که یک جوان روس به عنوان «بازی» طراحی کرده و ظاهراً آدم باید آن را بخورد، اما در عمل تبدیل به شیری شده که آدم‌ها را می‌خورد!

نتایج آزمون کتبی دانشنامه فوق تخصصی پزشکی اعلام شد

چالوس نیوز - رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور از اعلام نتایج آزمون کتبی دانشنامه فوق تخصصی پزشکی خبرداد و گفت: ۷۷ درصد شرکت کنندگان در این آزمون پذیرفته شده‌اند.

کمک به مسلمانان میانمار از اهداف سفر روحانی به آستانه است

چالوس نیوز - مشاور رئیس جمهوری و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست‌جمهوری با اشاره به سفر حسن روحانی به قزاقستان برای شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی در حوزه علم و فناوری، اظهار کرد: از اهداف این سفر اتحاد امت برای کمک به مسلمانان میانما...

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران