توانمندی شرکت عمران مسکن شمال ستودنی است

چالوس نیوز / رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان گفت: فعالیت های عمرانی و توانمندی های شرکت عمران مسکن شمال ستودنی است.

تفکیک زباله از مبدا در مازندران اجرا می شود

چالوس نیوز - استاندار مازندران از اجرایی شدن تفکیک زباله از مبدا در آینده ای نزدیک در تمام شهرهای استان مازندران توسط شهرداریها خبر داد.

فرهنگ زیر بنای یک جامعه سالم است

چالوس نیوز - رئیس دادگستری چالوس گفت : فرهنگ زیر بنای یک جامعه سالم است و اگر ناهنجاری اجتماعی در جامعه رخ می دهد به این دلیل است در حوزه فرهنگ خوبی کار نکردیم .

آمادگی شهرداری چالوس برای برنامه‌های فرهنگی

چالوس نیوز - شهردار چالوس نیز با تاکید بر اینکه شهرداری در بخشی از کارهای فرهنگی خود را موظف به همکاری می‌داند، گفت: در روز شورای فرهنگ عمومی باید برنامه فرهنگی خاصی را مدون کرد تا در طول سال در راستای همان برنامه حرکت کرد.

تصویب بودجه برای برنامه‌های فرهنگی

چالوس نیوز - محمدناصر زندی با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها باید مناسبت‌های مهم و اساسی طول سال را در فرهنگ عمومی سیاست‌گذاری کنند، گفت: بهتر است که برنامه‌های عمومی و برخی از برنامه‌های فرهنگی شاخص در شورای فرهنگ عمومی مصوب شود تا در طول سال این...

ضرورت برنامه های فرهنگی جامع در شهر

چالوس نیوز - حجت‌الاسلام محمد‌مهدی راشدی نوری با تاکید بر اینکه هماهنگ سازی فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی در شهرستان باید با محوریت شورای فرهنگ عمومی که زیر نظرشورای عای انقلاب فرهنگی است، صورت بگیرد، گفت: پشتوانه مالی و اجتماعی تصمیمات شورای فر...

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران