آمادگی شهرداری چالوس برای برنامه‌های فرهنگی

چالوس نیوز - شهردار چالوس نیز با تاکید بر اینکه شهرداری در بخشی از کارهای فرهنگی خود را موظف به همکاری می‌داند، گفت: در روز شورای فرهنگ عمومی باید برنامه فرهنگی خاصی را مدون کرد تا در طول سال در راستای همان برنامه حرکت کرد.

جعفر ردایی با بیان اینکه برای ترغیب بیشتر همه دستگاه‌ها در زمینه اجرای برنامه‌های فرهنگی می‌توان روزی را به نام روز چالوس انتخاب کرد، گفت: با این‌ اقدام همه می‌توانند پای کار بیایند تا برنامه مهم و تاثیرگذاری اجرا شود و ما نیز پشتیبانی می‌کنیم.
وی با تاکید بر اینکه باید ذهن‌ها را برای اجرای هر کاری آماده کرد، تصریح کرد: برای اجرای هر کاری باید از قبل برنامه ریزی شود و بدون شک هر قدر مشارکت افراد در اجرای کارها بیشتر شود ضریب موفقیتش بیشتر است.
شهردار چالوس با اعلام اینکه پشتیبانی های عادی از سیستم شهرداری صورت می‌گیرد، تاکید کرد: در اجرای برنامه‌های فرهنگی مشارکت بخش خصوصی و افراد علاقمند مهم است.
وی از آمادگی و هماهنگی شهرداری با شورای فرهنگ عمومی در تمام زمینه‌ها خبر داد و گفت: در مورد تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر نیز در نظر داریم تا بخشی از درآمد حاصل از آن  را برای برنامه‌های فرهنگی اختصاص دهیم و همچنین قسمتی از این تابلوها را برای تبلیغات کارهای فرهنگی استفاده کنیم.
*هزینه برای کار فرهنگی سرمایه‌گذاری برای آینده
صابر سام‌دلیری رئیس شورای شهر چالوس نیز با اعلام آمادگی اعضای شورای شهر در اجرای برنامه‌های فرهنگی خبر داد و گفت: اعضای شورای اسلامی شهر دوره پنجم چالوس بر این باور هستند که انجام کار فرهنگی هزینه نیست؛ بلکه سرمایه‌گذاری برای آینده است.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران