تفکیک زباله از مبدا در مازندران اجرا می شود

چالوس نیوز - استاندار مازندران از اجرایی شدن تفکیک زباله از مبدا در آینده ای نزدیک در تمام شهرهای استان مازندران توسط شهرداریها خبر داد.

محمد اسلامی در حاشیه بازدید از دپوی زباله شهرستان چالوس اظهار کرد: متاسفانه بحث زباله در استان مازندران که از حساسیت بالایی نیز برخوردار است در مورد آن غفلت شده است و نتوانسیتم در گذشته از انواع تکنولوژی ها در این بخش و تجاربی که در شهرهای ساحلی کشورهای دیگر استفاده شد بهره ببریم و امروز زباله در استان مازندران به یک بحران تبدیل شده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر در حوزه زیست محیطی آسیب سنگینی به استان مازندران وارد شده است  و شیرابه ها آسیب های فراوانی به آب های زیرزمینی و روستاهای همجوار وارد کرده است و به این دلیل الویت اول ما که به عنوان یک تلکیف نیز مطرح است همین بحث زباله ها می باشد.
اسلامی تصریح کرد: رئیس جمهور نیز در جلسه هیات دولت تاکید کردند اولت اول ما مسایل زیست محیطی است و باید در این حوزه در استان برنامه ریزی اصولی صورت گیرد.
استاندار مازندران تاکید کرد: برنامه ای که در این حوزه در دستور کار قرار دارد این است که معاونت عمرانی برنامه تفکیک زباله از مبدا را باید از طریق تمام شهرداری های استان پیگیری تا شاهد اجرای آن در استان باشیم.
وی گفت: اولین برنامه کاری ما با محوریت زباله بوده و در بحث کارخانه زباله سوز نوشهر معاونت عمرانی هر دو هفته یکبار برنامه ای به اینجانب ارایه می دهد و در حوزه چالوس نیز تلاش خواهیم کرد مشکل سرمایه گذار رفع و در این بخش اقدامات مناسبی صورت پذیرد.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران