توانمندی شرکت عمران مسکن شمال ستودنی است

چالوس نیوز / رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان گفت: فعالیت های عمرانی و توانمندی های شرکت عمران مسکن شمال ستودنی است.

 

سعیدی کیا در بازدید از مجتمع تفریحی ، توریستی نمک آبرود چالوس اظهار کرد: با تشکر از زحمات مدیرعامل و پرسنل در روند اجرایی پروژه های مختلف شرکت عمران و مسکن شمال در استانهای گیلان و مازندران ، با توجه به قابلیت های موجود در شرکت عمران و مسکن شمال و توانمندی های بالقوه آن، انتظار میروداین پروژه ها با رعایت تمامی ضوابط و استانداردهای موجود در موعد مقرر به بهره برداری برسد تا انشاالله آحاد ملت شریف ایران اسلامی بتوانند از ثمرات آن بهره مند شوند.

وی ادامه داد: اقدامات و پروژه های خوبی در حوزه شرکت عمران مسکن شمال در حال انجام است که با بهره برداری از آنها قطعا آحاد مردم ایران بهره مند خواهند شد.

این مسئول در ادامه با تاکید بر رعایت استانداردهای موجود در پروژه ها گفت: در اجرای پروژه ها باید دقت شود تا تمام نکات فنی رعایت و پروژه ها بر اساس تقویم زمان بندی به بهره برداری برسند.

سعیدی کیا بیان داشت: احداث و راه اندازی بزرگ ترین و مجهز ترین باشگاه ساحلی کشور در مجموعه نمک آبرود از اقدامات خوب دیگر شرکت عمران مسکن شمال است که قطعا با استقبال مردم مواجه خواهد شد.

وی گفت: در راه اندازی و احداث باشگاه ساحلی که ویژگی های خاص خود را دارد باید دقت شود تا نهایت نظارت و بررسی های فنی انجام شود و با پیش بینی صورت گرفته در زمان مقرر به بهره برداری برسد.

سعیدی کیا بیان داشت: در حوزه گردشگری در مجموعه نمک آبرود برنامه ریزی خوبی برای جذب گردشگران و مسافران صورت گرفته و امیدواریم با نصب دستگاههای جدید شهر بازی که برای اولین بار وارد ایران می شود بیش از پیش در جهت جذب توریست و محیط خوب و با نشاط برای مردم ایران زمین فراهم کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان همچنین تصریح کرد: فعالیت های عمرانی خوبی نیز از جمله پروژه مجتمع مدرن تجاری ۹۰۰۰ متر مربعی در نمک آبرود در حال انجام است که از پیشرفت فیزیکی خیلی خوبی برخوردار بوده و طبق برنامه ریزی و مشخصات فنی از پیش تهیه شده در حال احداث می باشد.

وی در پایان گفت: هیات مدیره و مخصوصا مدیرعامل شرکت عمران مسکن شمال به همراه پرسنل آن برنامه ریزی و اقدامات خیلی خوبی در شرکت عمران مسکن شمال در دست اقدام دارند که ستودنی و از همه آنها بابت پیگیری ، تلاش و انجام فعالیت ها تشکر می کنم.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران