آرایشگاههای زنانه و زیبابی که آسان به دست نمی آید

چالوس نیوز - ارایشگاههای زنانه و دخالت در برخی مسائل درمانی چون پوست ومو باعث شده تا عوارض ناخواسته ای برای برخی از زنان بوجود اید و به گفته کارشناسان نظارت بیشتر بر این ارایشگاهها ضروری است.

کابوس سازی دنباله دار تخته سنگ ها در منجیر نوشهر

چالوس نیوز - کابوس سقوط تخته سنگ های کنده شده از دیواره کوه بر روی خانه های اهالی روستای ' منجیر ' شهرستان نوشهر همچنان با گذشت حدود 10 سال ادامه دارد و هر از گاهی نیز با کنده شدن تخته سنگ جدید تازه می شود .

فاضلاب خانگی ؛ فشار پنهان به محیط زیست و سلامت مردم مازندران

  

چالوس نیوز /  هجوم فاضلاب و پساب به آب های زیرزمینی ، دریا و رودخانه ها و آلودگی منابع آبی در کنار بحران کم آبی از مهم ترین دلایلی است که تسریع در تکمیل شبکه های فاضلاب شهری مازندران و لزوم اتصال انشعاب های خانگی به آن را دو چندان می کند.

...

کاهش قیمت انواع برنج در شالیکوبی های مازندران

چالوس نیوز - قیمت انواع برنج از جمله ' طارم محلی ' و ' فجر ' در شالیکوبی های مازندران به ازای هر کیلو گرم پنج تا هفت هزار ریال کاهش یافته است.

حل معضل لاینحل زباله ؛نخستین دستورالعمل بیست ودومین استاندارمازندران

چالوس نیوز /  مازندران در آستانه قرار گرفتن در چهارمین دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، بیست دومین استاندار را به خود دیده ، استانداری که محور و اولویت نخست برنامه های توسعه ای خود را توجه به محیط زیست و حل معضل لاینحل زباله اعلام کرده است .

نامه اول شیپورچی به شهردار جدید چالوس

شیپورچی در نامه از سرزمین چالوس برای شهردار جدید این شهر نوشت که به شهر زیر می باشد:

«حصر» و اظهار نظرهای خلاف قاعده

چالوس نیوز - اظهار نظرهای متفاوت برخی مسوولان و چهره های سیاسی در روزهای اخیر به ویژه در باره حصر، بازتاب گسترده ای در فضای رسانه ای و افکار عمومی کشور داشت، سخنانی که نه تنها مفید به فایده نبوده است بلکه به مخدوش کردن اذهان جامعه درباره چنین مو...

حساب و کتاب میراث احمدی‌نژاد در آمریکای لاتین

چالوس نیوز - هم‌زمان با روز رفراندوم قانون اساسی در ونزوئلا گزارشی از تکلیف پروژه‌های سرمایه‌گذاری و مشارکت ایران در این کشور منتشر کردیم که بر مبنای اطلاعات منابع آگاه و البته شرکت‌های فعال در آن کشور تهیه شد.

واکنش تهمینه میلانی به «شهرزاد»

چالوس نیوز - یازدهمین شماره هفته‌نامه اینترنتی «شهرزاد» با یادداشتی از تهمینه میلانی درباره سریال شهرزاد آغاز می‌شود.

فرزندان هاشمی این روزها چه می‌کنند؟

چالوس نیوز - وقتی اکبر هاشمی رفسنجانی در آن غروب دلگیر زمستانی در استخر کوشک عمرش به پایان رسید شاید یکی از مهمترین نکاتی که در مورد آن بحث می شد سرنوشت فرزندان آیت الله بود؛ دختران و پسرانی که بسیار بیشتر از فرزندان سایر مسئولان هم رسانه‌ای بود...

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران