ضرورت حمایت از تنها روزنامه غرب استان مازندران

چالوس نیوز / فرماندار چالوس گفت: ضروری است مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان چالوس و حتی غرب استان مازندران از روزنامه دیار پاکان تنها روزنامه غرب استان مازندران حمایت کنند.

محمد ناصر زندی در بازدید از روزنامه دیار پاکان به همراه تعدادی از مدیران ادارات و نهادهای شهرستان چالوس در پی دعوت مدیرمسئول روزنامه فوق اظهار داشت: از آنجایی که استان مازندران 12 روزنامه و تعداد زیادی هفته نامه ، سایت خبری و... دارد این نشان دهنده توانمندی استان مازندران در حوزه مطبوعات است که نیاز است مسئولان نیز ارتباط مستمری با رسانه ها داشته باشند.

وی گفت: از آنجایی که از مجموع 12 روزنامه دفتر مرکزی یک روزنامه در شهرستان چالوس و غرب مازندران قرار دارد و اطلاع رسانی اخبار استان و با گستره توزیه سه استان توزیع می شود وظیفه داریم به عنوان یک مرکز فرهنگی در شهرستان چالوس از آن حمایت کنیم.

زندی بیان داشت: البته همه رسانه هایی که مجوز آنها به نام شهرستان چالوس و دفتر مرکزی آنها در چالوس قرار دارد باید مورد توجه ویژه مدیران ادارات و نهادها قرار گیرند و آنهایی که نماینده دیگر رسانه ها در شهرستان نیز می باشد همکاری می شود.

وی گفت: روزنامه دیار پاکان در مدت انتشار خود موفقیت های خوبی داشت ابتدا از هفته نامه به روزنامه تبدیل شد ، بعد تغییر گستره توزیع از شهرستان چالوس به استان مازندران و از استان مازندران به استانهای شمالی بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان چالوس بیان داشت: این روزنامه در هر شماره خود اخبار و اطلاعات خوبی از شهرستان چالوس منتشر می کند و اشتغالزایی خوبی نیز داشته است به طوری که تعداد 20 نیرو از این دفتر خبری بیمه تامین اجتماعی می باشند.

وی در پایان گفت: خوشبختانه شهرستان چالوس در حوزه رسانه و مطبوعات از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران