استاندار مازندران جهت رفع معضلات زباله چالوس قول مساعد داد

چالوس نیوز / شهردار چالوس گفت: استاندار مازندران در بازدید از محل دپو زباله شهرستان چالوس، قول مساعد داد تا جهت راه اندازی کارخانه بیوگاز چالوس مساعدت کنند.

 

جعفر ردایی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از اینکه استاندار مازندران اولین موضوع کاری خود در استان مازندران را بحث زباله قرار داد جای قدردانی دارد زیرا زباله امروز معضل اساسی و اصلی شهرهای مازندران محسوب می شود.

وی گفت: امروز در شهرستان چالوس نیز زباله یکی از معضلات اساسی مدیریت شهری محسوب می شود و ما نیز دوست نداریم در جنگل دپو کنیم اما چاره ای جزء این کار نیست تا اینکه چاره ای اساسی اندیشیده شود.

شهردار چالوس گفت: استاندار مازندران با بازدید میدانی که از محل دپو زباله چالوس داشت به عینه دید که باید مشکل و معضل زباله چالوس به صورت زیر بنایی رفع شود و خوشبختانه در این زمینه دستورات خوبی را صادر کرد تا مشکل سرمایه گذار بخش احداث کارخانه بیوگاز رفع شود.

ردایی تاکید کرد: مقرر شد با هماهنگی استاندار مازندران با معاون عمرانی وزارت کشور و همچنین با برگزاری جلیه با حضور نمایندگان وزارد جهاد کشاورزی و سازمان جنگلها مشکل اختصاص زمین برای احداث کارخانه بیوگاز نیز مرتفع و مراحل احداث آن آغاز شود.

ردایی بیان داشت: صحبت های استاندار مازندران در مورد مسایل و مشکلات شهر چالوس نیز جالب بود و این نشان دهنده آشنایی استاندار جدید با مسایل شهری چالوس است و قطعا در مورد دغدغه هایی که ایشان در جلسه مطرح کردند برنامه ریزی و جهت رفع مشکلات چاره اندیشی می شود.

جعفر ردایی تاکید کرد: یکی از موضوعات مهمی که استاندار مازندران در این بازدید تاکید داشتند موضوع تفکیک زباله از مبدا بوده که این موضوع در دستور کار شهرداری چالوس قرار خواهد گرفت و به زودی شاهد اجرای آن در شهر چالوس خواهیم بود.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران