با تاکید استاندار مازندران،طرح تفکیک زباله از مبدا در چالوس اجرایی می شود

چالوس نیوز / رئیس شورای اسلامی شهر چالوس گفت: از آنجایی که استاندار مازندران بر اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا تاکید داشت این طرح در شهر چالوس به زودی اجرایی می شود.

صابر سام دلیری در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از اینکه استاندار مازندران اولین سفر کاری خود را به شهرستان چالوس و آن هم با موضوع زباله اختصاص داد جای قدردانی دارد و امیدواریم با تدابیر ایشان شاهد رفع معضلات زیست محیطی مخصوصا زباله در استان مازندران باشیم.

وی گفت: با صحبت هایی که استاندار مازندران در مورد شهر چالوس و مشکلات و معضلات آن داشتند نشان دهنده میزان آشنایی ایشان به شهر چالوس است که امیدوارم با کمک نماینده عالی دولت بتوانیم در آینده نزدیک شاهد ساماندهی رودخانه چالوس و همینطور ساحل دریا باشیم.

سام بیان داشت: با قول مساعد استاندار مبنی بر رفع مشکلات احداث کارخانه بیوگاز امیدواریم در سریعترین زمان ممکن شاهد آغاز احداث کارخانه فوق باشیم تا معضلات و مشکلات حوزه زباله در شهرستان چالوس مرتفع شود.

رئیس شورای اسلامی شهر چالوس گفت: اضعای شورای اسلامی شهر چالوس تلاش خواهد کرد تا با الویت مشکلات شهری در جهت رفع آنها تلاش کنند و در این زمینه نیازمند همکاری و مساعدت شهروندان نیز داریم.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران