اعضای شورای شهر و شهردار چالوس از ترکیب خوبی برخوردار هستند

چالوس نیوز / استاندار مازندران گفت: اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار چالوس ضمن برخورداری از تحصیلات مرتبط از ترکیب خوبی برخوردار هستند.

محمد اسلامی در حاشیه سفر به شهرستان چالوس در جمع اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار چالوس اظهار کرد: شهر چالوس به عنوان ورودی استان مازندران باید با جاذبه های ایجاد شده در جذب مسافر تلاش کند و نه تنها یک شهر گذری باشد.

استاندار مازندران تاکید کرد: متاسفانه در شهر چالوس آن طوری که شایسته این شهر توریستی است در حوزه شهرسازی و فضا سازی کار صورت نگرفته و نیاز است شورای اسلامی شهر و شهرداری چالوس برنامه ریزی خوبی در این زمینه مخصوصا در حوزه ساحل داشته باشند.

وی گفت: خیلی خوشال هستم که اعضای شورای اسلامی شهر چالوس و شهردار از نیروهای جوان و با انگیزه بالا و رشته تحصیلی مرتبط بوده و این پتانسیل ها می تواند در راستای توسعه شهری کمک کند.

اسلامی تاکید کرد: از این بعد فعالیت شورای اسلامی ، شهرداران بر اساس شاخصه های مشخص ارزیابی و به صورت فصلی برترین ها معرفی خواهند شد.

استاندار مازندران بیان داشت: بحث ترافیک چالوس نیز یکی از مشکلات و معضلات مهم چالوس محسوب می شود که مردم و شهروندان چالوسی از وضیت موجود رضایت ندارند و نیاز است برنامه ریزی خوب و مدونی از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری چالوس در این زمینه اندیشیده شود.

وی با بیان اینکه زباله یکی از معضلات اساسی استان مازندران و همینطور شهر چالوس می باشد بیان داشت: این آمادگی وجود دارد هر مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد که نیاز به ورود و پیگیری من بعنوان نماینده عالی دولت باشد آن را پیگیری و برای رفع مشکل زباله تلاش خواهم کرد.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران