رعایت تمام نکات فنی و استاندارد در اجرای پروژه های عمرانی

چالوس نیوز / مدیرعامل عمران مسکن شمال گفت: در اجرای پروژه های عمرانی این شرکت تمام نکات فنی و استاندارد مورد توجه قرار می گرد.

حمیدرضا ربیع پور در بازدید رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان در بازدید از شرکت عمران مسکن شمال و مجموعه نمک آبرود چالوس اظهار کرد: از زمانی که بعنوان مدیرعامل در این شرکت حاضر شدم تاکید کردم تمام پروژه ها باید بر اساس اصول فنی تعریف شده پیش رود و نظارت بر پروژه ها از درخواست اصلی ام از معاونت فنی شرکت می باشد.

وی ادامه داد: در استان گیلان و شهر رشت پروژه های مختلفی رو به اتمام رساندیم که برای پایان کار با شهرداری مشکلاتی وجود داشت که این مشکلات مرتفع و پروژه جدید در گلسار رشت را آغاز کردیم .

ربیع پور بیان داشت: ایجاد شهربازی در شهر رشت و در مسیر رشت به انزلی یکی دیگر از برنامه های این شرکت در استان گیلان بوده که طرح مطالعاتی آن آغاز شده است تا ما بتوانیم در کنار فعالیت های عمرانی فعالیت تفریحی و توریستی نیز در استان گیلان داشته باشیم.

ربیع پور اظهار کرد: در استان مازندران هتل بابلسر از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است و رشد خوبی از نظر احداث داشته و امیدواریم بتوانیم بر اساس زمان تعریف شده شاهد بهره برداری از آن باشیم.

وی بیان داشت: بزرگ ترین و مجهزترین باشگاه ساحلی کشور واقع در ساحل نمک آبرود با ۱۷۵۰۰ متر زیربنا و اسکله تفریحی در حال ساخت که در بهار ۱۳۹۸ به بهره برداری خواهد رسید بازدید نمودند.

ربیع پور بیان داشت: باشگاه ساحلی طرحی نو وزیبا بوده که در کشور بی نظیر است و قطعا با بهره برداری از آن شاهد استقبال عموم مردم ایران اسلامی خواهیم بود.

وی بیان داشت: مجتمع مدرن تجاری ۹۰۰۰ متر مربعی نمک آبرود یکی دیگر از پروژه های عمرانی شرکت در نمک آبرود بوده که از پیشرفت خوبی برخوردار است و امیدواریم بتوانیم در بهار 97 آن را به بهره برداری برسانیم.

وی گفت: در بخش جذب توریست نیز برنامه ریزی های خوبی در مجموعه نمک آبرود انجام دادیم تا میزبانی شایسته برای مسافران باشیم و در آینده ای نزدیک 4 دستگاه بازی جدید از کشور آلمان وارد می کنیم که قطعا در جذب توریست تاثیرگذار خواهد بود.

گفتنی است مهندس سعیدی کیا رئیس سازمان بنیاد مستضعفان و جانبازان پس از استماع گزارش عملکرد شش ماهه اول سال ۱۳۹۶ که توسط مهندس ربیع پور مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال ارائه گردید

به اتفاق آقای مهندس خواجه دلوئی و آقای مهندس کمیلی و هیات همراه از پروژه های مختلف عمرانی و گردشگری مجموعه نمک آبورد بازدید کردند.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران