شایستگی ملاک ابقای مدیران است

چالوس نیوز / استاندار مازندران رضایت مردم از مدیران را بسیار مهم دانست و گفت: مدیر باید به مردم خدمت کند و امانتدار و راستگو باشد و به هرحال با توجه تعاریف انجام شده، ممکن است تا هر لحظه یک مدیر عزل شود و یا تا زمانی که بنده هستم او نیز بماند و البته مدیر بومی و غیربومی هم برای فرقی ندارد و من نماینده عالی دولت در مازندران هستم و متعلق به هیچ گروهی نیستم.

محمد اسلامی در حاشیه سفر به این شهرستان و بازدید از نیروگاه زباله‌سوز با ابراز نارضایتی از روند احداث نیروگاه زباله‌سوز نوشهر خطاب به سازندگان نیروگاه اظهار کرد: با شرایطی که روند احداث این نیروگاه دارد به نظر می‌رسد تا یک سال آینده هم به بهره‌برداری نرسد چه رسد به دهه فجر امسال.

وی افزود: نمره انضباط کارگاه نیروگاه زباله‌سوز نوشهر صفر است و مدیران در بازدید از زباله سوز نوشهر به جای پیشرفت فیزیکی به مسائل فنی نیروگاه زباله‌سوز نوشهر توجه کنند.

وی با تأکید بر اینکه محیط زیست اولویت مطلق مازندران است، تصریح کرد: توسعه مازندران را با حفظ محیط زیست می‌خواهیم و هر گونه فعالیتی که در امر توسعه مازندران باید صورت گیرد الزاما باید محیط زیست استان را پاک نگه داریم.

استاندار مازندران با اشاره سلامت انسا‌ن‌ها نباید به مخاطره بیفتد، تصریح کرد: زباله مهم‌ترین معضل مازندران است و یک سیستم تکنولوژی باید به‌کار گرفته شود تا پاسخگوی حل معضلات و مشکلات زباله مازندران باشد و ضایعات زیست‌محیطی حداقلی داشته باشد و انرژی برق هم تولید کند.

وی عنوان کرد: با تمهیداتی که انجام می‌شود و با تلاش همه مدیران، حمایت لازم را از پروژه نیروگاه زباله سوز نوشهر می‌کنیم تا تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

اسلامی اظهار کرد: باید ظرفیت زباله‌سوزهای مازندران بیشتر از تولید متوسط زباله سالانه باشد تا پاسخگوی حل مشکل زباله در ایام پیک مسافر باشد.

وی افزود: در طول مسیر به سمت غرب مازندران وضعیت رهاسازی زباله ناراحت کننده بود و بنابراین باید زشتی‌های ناشی از زباله در مازندران پاکسازی شود.

استاندار مازندران ابراز کرد: مهم‌ترین ذخایر دریای مازندران به‌دلیل آلودگی‌های زیست محیطی و سرازیر شدن شیرابه‌ها به رودخانه‌ها و دریا از بین رفت و خود انسان این مشکلات را به وجود آورد و اقتصاد و معیشت دریا را با آلودگی‌های زیست محیطی از بین رفت.

وی درباره تغییرات مدیریتی در سطح استان، یادآور شد: ملاک ما شایسته سالاری است و هر مدیری که شایستگی لازم را داشته باشد، ابقا می‌شود.

اسلامی رضایت مردم از مدیران را بسیار مهم دانست و بیان کرد: مدیر باید به مردم خدمت کند و امانتدار و راستگو باشد و به هرحال با توجه تعاریف انجام شده، ممکن است تا هر لحظه یک مدیر عزل شود و یا تا زمانی که بنده هستم او نیز بماند و البته مدیر بومی و غیربومی هم برای فرقی ندارد و من نماینده عالی دولت در مازندران هستم و متعلق به هیچ گروهی نیستم.

وی گفت: از همه ظرفیت‌ها برای توسعه مازندران استفاده می‌کنیم.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران