مشاور و مسئول پیگیری های ویژه استاندار مازندران منصوب شد

چالوس نیوز - استاندار مازندران با صدور حکمی ' حسن عسگری ' را به سمت مشاور و مسئول پیگیری های ویژه استاندار منصوب کرد.

به گزارش ایرنا ،اداره کل روابط عمومی استانداری مازندران روز یکشنبه اعلام کرد که محمد اسلامی استاندار مازندران دومین انتصاب خود را در حوزه استانداری معرفی کرد.
در حکم استاندار آمده است که نظر به سوابق ، تجارب ، تعهد و تقید ' حسن عسگری 'ایشان به عنوان مشاور و مسئول پیگیری های ویژه استاندار منصوب می شود.
گفتنی است محمد اسلامی به عنوان بیست و دومین استاندار مازندران، هفته پیش با حضور وزیر کشور فعالیت خود را آغاز کرده و با صدور نخستین حکم ' فیض الله حکیمی ' را به عنوان سرپرست حوزه استانداری مازندران منصوب کرده بود.
استاندار مازندران پیگیری مسایل و مشکلات مردم را مهمترین و رویکرد اصلی فعالیت های خود معرفی کرد و همسو با این رویکرد ، مسئول پیگیری های ویژه استاندار در واقع دستورالعمل های قانونی استاندار و مصوبات استانداری را دنبال می کند.
استاندار مازندران بر ضرورت توجه به مفهوم توسعه پایدار در این استان تاکید کرد و گفت که تمامی دستگاههای اجرائی مازندران باید برنامه های خود را برای تحقق چنین توسعه ای اتخاذ و اجرائی کنند.
وی اولین دستورالعمل برای مدیران استان را در چارچوب توسعه پایدار ، زدودن زباله از چهره مازندران اعلام کرد و گفت : انتظار این است که زباله زدائی از چهره استان در سریع ترین زمان ممکن آغاز شود تا از وضعیتی که دچار آن است رهائی یابد.

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران