فراخوان هلال احمر چالوس برای جمع‌آوری کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور

چالوس نیوز / رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چالوس از اعلام فراخوان برای جمع‌آوری کمک به هموطنان آسیب دیده زلزله در غرب کشور خبر داد.

امیرحسین عسگرزاده امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع زلزله ویرانگر در غرب کشور و تسلیت این حادثه غمبار که موجب کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از هموطنان شد، گفت: از عموم مردم و شهروندان چالوس درخواست داریم به منظور رفع نیازهای مردم و اهداء اجناس و کالاهای ضروری که برای مردم زلزله‌زده «کرمانشاه» موردنیاز است در این کار نوع‌دوستانه مشارکت کنند.

وی با بیان اینکه تعداد ۱۰ نجاتگر تیم واکنش سریع هلال احمر چالوس برای اعزام به مناطق زلزله‌زده غرب کشور در آماده‌باش قرار دارند، اظهار کرد: اقلام و لوازم ضروری و مورد نیاز برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در غرب کشور شامل پتوی تمیز و بهداشتی، لوازم بهداشتی، لوازم گرمایشی، انواع کنسرو، خشکبار، شیر خشک و سِت بهداشتی نوزاد، داروهای اضطراری، آب معدنی و امثالهم است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چالوس افزود: مردم عزیز و نوع‌دوست می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب 99999 نزد بانک ملت، ملی، صادرات، تجارت، رفاه و مسکن واریز و فیش آن را به جمعیت هلال احمر چالوس تحویل دهند.

وی گفت: میدان معلم جنب مجتمع آدینه چالوس و جنب بانک ملی مرکزی این شهر محل جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی است که به مدت 3 روز و هر روز از ساعت 10 صبح تا 18 دایر و برقرار است./ فارس

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران