سایت چالوس نیوز از سوی رئیس شورای اسلامی شهر چالوس مورد تهدید قرار گرفت

چالوس نیوز / رئیس شورای اسلامی شهر چالوس دقایقی بعد از نشر خبر احراج خبرنگار از جلسه شورای اسلامی شهر با تماس تلفنی به تهدید سردبیر سایت چالوس نیوز پرداخت و برای او خط و نشان کشید.

 

آقای استاندار ادبیات جدید مدیران استان از کجا می آید؟

رئیس شورای اسلامی شهر چالوس خطاب به چالوس نیوز:
یا خبر را از سایت بر میدارید یا هرچه دید از چشم خودتان دیدید

چالوس نیوز - رئیس شورای اسلامی شهر چالوس دقایقی بعد از نشر خبر احراج خبرنگار از جلسه شورای اسلامی شهر با تماس تلفنی به تهدید سردبیر سایت چالوس نیوز پرداخت و برای او خط و نشان کشید.
وی گفت: خبر منتشر شده کذب بوده یا خبر را بر میدارید و یا هرچه دیدید از چشم خود دیدید.
این ادبیات در حالی از زبان رئیس شورای اسلامی شهر چالوس شنیده می شود که استاندار مازندران عضر دیروز در نشست با رسانه های استان بر تعامل مدیران با رسانه ها تاکید کرد.
قطعا بعد از تماس تلفنی رئیس شورای اسلامی شهر چالوس و تهدید وی حاشیه امن فعالیت برای این سایت خبری تحلیلی در شهرستان چالوس با نگرانی هایی مواجه خواهد شد که دقایقی قبل از طریق مکاتبه اداری از سوی این سایت با مراجع مختلف این نگرانی اعلام شده است.
از فرماندار شهرستان چالوس انتظار است هر چه سریعتر فضای نقد پذیری و حاشیه امن برای فعالیت رسانه ای در شهرستان چالوس را فراهم سازد.
از طرفی قانون مطبوعات موادی را در این موضوعات پیش بینی کرده است که به شرح ذیل بوده و قطعت این رسانه از ماهیت فعالیت اطلاع رسانی خود دفاع خواهد کرد:
(ماده 4. هيچ مقام دولتي و غيردولتي حق ندارد براي چاپ مطلب يا مقاله اي درصدد اعمال فشار بر مطبوعات برآيد و يا به سانسور و كنترل نشريات مبادرت كند.
ماده 5. كسب و انتشار اخبار داخلي و خارجي كه به منظور افزايش آگاهي عمومي و حفظ مصالح جامعه باشد با رعايت اين قانون حق قانوني مطبوعات است.
تبصره 1 ـ متخلف از مواد(4) و (5) به شرط داشتن شاكي به حكم دادگاه به انفصال خدمت از شش ماه تا دوسال ودر صورت تكرار به انفصال دايم از خدمات دولتي محكوم خواهد شد.)
ساسان شیخی / سردبیر چالوس نیوز

e-max.it: your social media marketing partner

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip 0 / 3
کد امنیتی وارد نشده است
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران