آغاز پرداخت تسهیلات طرح ويژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی

چالوس خبر / رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چالوس از آغاز پرداخت تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعيت خبر داد.

ادامه مطلب ...

معامله با خدا

چالوس خبر / کلنگ نخستین ساختمان مركز تصويربرداري پزشکی مدرن( سي.تي.اسكن، راديولوژي و سونوگرافي ) غرب مازندران در حالی توسط فرماندار چالوس به زمین زده شد که وی در قامت یک خیر و به نیت فرزند مرحومش هزینه ساخت این مرکز را تقبل کرده است.

ادامه مطلب ...

افزایش چاقی در بین کودکان و نوجوانان نگران‌کننده است

چالوس خبر / معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان چالوس گفت: چاقی دوران کودکی و نوجوانی به‌سرعت رو به افزایش بوده و همچنین چاقی در دوران کودکی سبب چاق شدن در بزرگسالی می‌شود به‌ شکلی که ۴۰ تا ۹۰ درصد از کودکان چاق در بزرگسالی از چاقی رنج می‌برند.

ادامه مطلب ...

مرتضی مهرزاد به‌عنوان یکی از ورزشکاران تماشایی معرفی شد

چالوس خبر / مرتضی مهرزاد ملی‌پوش تیم والیبال نشسته از سوی وب‌سایت رسمی کمیته بین‌المللی پارالمپیک به‌عنوان یکی از 230 ورزشکار تماشایی معرفی شد.

ادامه مطلب ...

تلاش برای استیضاح دانش آشتیانی

چالوس خبر / قاسم احمدی لاشکی عضو فراکسیون مستقلین ولائی مجلس با اشاره به تلاش برخی از نمایندگان برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش و جمع آوری امضا به این منظور اعلام کرد: من این استیضاح را امضا نکردم اما در صحن شاهد جمع آوری امضا از سوی تعدادی از همکاران بودم و آنچنان که تا آن لحظه که متوجه شدم گو...

ادامه مطلب ...

آخرین اخبار

تبلیغات

sahelkhabarkandoo

kandoo3kandoo1

kandoo2

بانک مسکن کلید مازندران